Minął już
This was published in the following publications on 02.07.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.07.2010:
Nowosci
Minął już miesiąc od śmierci Naszej ukochanej Mamy, Babci, i Prababci
Stanisławy Nijakiej
Dnia 4 lipca (niedziela) 2010 roku o godz. 9.30 odbędzie się Msza Święta w intencji Zmarłej w kościele p.w. Św. Franciszka z Asyżu ul. Poznańska 49.
Wszystkich, którzy zachowali w pamięci Zmarłą prosimy w tym dniu o chwilę zadumy
RODZINA
End of content
No more pages to load