Odszedłeś
This was published in the following publications on 18.05.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.05.2011:
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 maja 2011 roku odszedł do Pana mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Zięć, Szwagier, Wujek, Kuzyn i Przyjaciel
śp.
KAZIMIERZ GRABIEC
lat 50
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 19 maja 2011 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w.Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 12.00 w kościele p.w. Św. Antoniego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążeni w smutku
ŻONA Z DZIEĆMI I RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Św. Antoniego.
End of content
No more pages to load