Bolesław Anczewski

This was published in the following publications on 03.07.2012:
Nowosci

"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lipca 2012 roku odszedł do Pana opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek

śp. Bolesław Anczewski

lat 83

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 4 lipca 2012 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Jakuba Apostoła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka ( od ul. Pułaskiego ).

Pogrążona w smutku RODZINA

Bus zostanie podstawiony o godz. 14.00 przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatusiu, Kocham cię bardzo, w lipcu minie 9 lat , bardzo mi Ciebie brakuje, Myślę, że jesteś dumny z tego co robię, często Ciebie odwiedzam na Antczaka, Mam też nadzieję ,że opiekujesz się nad moimi podróżami wakacyjnymi do CHORWACJI, jako najlepszy kierowca jakiego znałem !!!

Dariusz Anczewski


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu, w lipcu będzie 9 lat ,kocham Cię bardzo i tęsknię bardzo , wiele mi pomogłeś, często jestem na Antczaka, myślę że jesteś ze mnie dumny i to co robię jest dobre ! Wiem, że czuwasz nad moimi podróżami w wakacje ! Ty jako kierowca nauczyłeś mnie zasad bezpieczeństwa, które zawsze towarzyszyły nam w drodze do CHORWACJI !

DA


5yrs

End of content

No more pages to load