Żyłaś dla
This was published in the following publications on 22.07.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.07.2011:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 lipca 2011 roku odeszła od nas opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mama, Babcia i Prababcia
śp.
MONIKA
WAWRZYNIAK
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 23 lipca 2011 roku o godz. 11.15 pożeganiem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 12.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
End of content
No more pages to load