Serdecznie
This was published in the following publications on 29.11.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.11.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Taty, Teścia, Brata i Dziadka
śp. TADEUSZA KOZAKA
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacji z "Wutechu" za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z DZIEĆMI i RODZINĄ
End of content
No more pages to load