Nigdy nie
This was published in the following publications on 29.12.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.12.2011:
Express Bydgoski
„Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z Tobą, na zawsze zostaniesz w naszych sercach najukochańszą osobą”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 25.12.2011 r. odeszła nasza najukochańsza i jedyna Mama i Babcia
śp. Krystyna Wierzbińska
lat 75
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30.12.2011 r. o godz. 8.15 w kaplicy kościoła pw. Chrystusa Króla przy ul. Stawowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni
Syn, Córka oraz Wnuczka z Mężem
End of content
No more pages to load