Serdecznie
This was published in the following publications on 19.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.01.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej
śp.
Henryka Podlasiak
Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Pielęgniarce, Lekarzom, którzy opiekowali się Mężem, także Pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 8 w Toruniu oraz Członkom Chóru Nauczycielskiego "Con Anima" - za okazaną pomoc i współczucie, złożone kwiaty oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Żona i Syn z Rodziną
End of content
No more pages to load