SERDECZNIE
This was published in the following publications on 30.04.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 30.04.2010:
Nowosci
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, życzliwości i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
Śp. Dawida Gutglika
Proboszczowi Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego ks. Grzegorzowi Leśniewskiemu, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, a także pracownikom Domu Pogrzebowego "ELIZJUM" za profesjonalną i sprawną organizację ceremonii.
serdecznie dziękują
Rodzice i Siostra
End of content
No more pages to load