Danuta Polcyn

This was published in the following publications on 11.08.2010:
Głos Wielkopolski

Śmierć nie jest kresem naszego istnienia.Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.
Albowiem oni to dalej my.
A nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia.
Pełni bólu z żalem zawiadamiamy, że dnia 8 sierpnia 2010 roku
odeszła od nas nasza jedyna najukochańsza, najdroższa naszym sercom
Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Danuta Polcyn
lat 77
Mamo!
Ty sobie po prostu odpoczniesz.
Tylko nam będzie trudniej żyć...
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 13.8.2010 roku.
Msza święta odprawiona zostanie o godzinie 13.00 w kościele
św. Antoniego na Starołęce.
Pogrzeb po mszy św. na miejscowym cmentarzu.
W głębokim smutku pogrążeni
Córki z mężami, Syn z żoną, Wnuk, Wnuczki z rodzinami, Prawnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

mariola i mieczysław


11yrs

Image chosen by user

mariola


14yrs

Image chosen by user

Mariola,Mieczysław, Dawid


14yrs

Image chosen by user

Angelika Glanowska


15yrs

Image chosen by user

DAWID CZ.


15yrs

Image chosen by user

mariola i mieczysław


15yrs

Image chosen by user

Wirginia i Karol


15yrs

Image chosen by user

Grażyna i Henryk Pasternak


15yrs

Image chosen by user

Justyna i Łukasz


15yrs

Image chosen by user

Danuta Skiba


15yrs

Image chosen by user
<p>Babci</p> <p><em><span>Czy to Twoje wołanie Babciu</span><br /><span>Czy to moje imię czy to tylko echo</span><br /><span>Przyszłaś do mnie we śnie</span><br /><span>i jak kiedyś </span><br /><span>Twoja ręka moją główkę tuliła</span><br /><span>a oczka łzami zalane </span><br /><span>w Twoich szukały zrozumienia</span><br /><span>Dziś oczka znów są mokre</span><br /><span>ale Twoich oczu brak</span><br /><span>Twoja ręka już nie tuli</span><br /><span>Twój głos nie uspokaja</span><br /><span>Moje oczy już nie wyschną</span><br /><span>A świat na zawsze</span><br /><span>pusty już będzie</span><br /><span>tak jak puste zostało okno.</span></em></p>


15yrs

Image chosen by user

K.A. R.


15yrs

Image chosen by user

Wirginia Sobiak-Skiba


15yrs

Image chosen by user

U.B.


15yrs

End of content

No more pages to load