Jerzy Adamiak

This was published in the following publications on 13.04.2011:
Dziennik Bałtycki

<p>Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat</p>
<h4>Jerzy Adamiak<br />urodzony 20.02.1954 r.</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.</p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry</p>

Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat

Jerzy Adamiak
urodzony 20.02.1954 r.

Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.

Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Pamiętam i tęsknię, a w Gdyni tyle zmian :)</p> <p>Moje Ty Słońce.</p>


12yrs

Image chosen by user

Osnowa


12yrs

<p>Chwila</p> <p><strong><span>Kiedy tak stałem</span></strong></p> <p><strong><span>Doleciało z oddali…</span></strong></p> <p><strong><span>„Życie jest niby granat – można bawić się bezpiecznie, póki nie wyciągnie się zawleczki”<br /><span>To też po Was zostało…</span> </span></strong></p>


12yrs

Image chosen by user

placownik z Racjonalisty


12yrs

Image chosen by user

placownik z Racjonalisty


12yrs

Image chosen by user
<p>Kolejna rocznica</p> Czas leci, wspomnienia bledną, ale odzywa się jakiś wewnętrzny budzik przypominając, że właśnie mijają trzy lata. Tyle wydarzeń w międzyczasie miało miejsce, że wydaje się iż było ich więcej. Zmarli się nie starzeją, starzeją się żywi. Za kilkanaście dni będę dokładnie w Twoim wieku.


12yrs

Image chosen by user

Osnowa


12yrs

Image chosen by user

Lila


12yrs

Image chosen by user
<p>Niewiele brakowało...</p> <p>a odwiedziłbym Twój grób w połowie września, kiedy jechaliśmy do Gdańska pożegnać córkę i zięcia udających się promem do Szwecji. Padał rzęsisty deszcz, byliśmy spóźnieni. Nie dało się. Zjechaliśmy co prawda z obwodnicy, ale ze względu na korek w godzinach szczytu zmuszeni zostaliśmy do zawrócenia. Na razie pozostają więc odwiedziny tutaj. Trzym się! PS: Wyraźnie widać, że brak Ciebie na fR.</p>


12yrs

Image chosen by user

Autografka


12yrs

Image chosen by user

Osnowa


12yrs

Image chosen by user

placownik z Racjonalisty


12yrs

Image chosen by user

Lila


12yrs

Image chosen by user

Osnowa


13yrs

Image chosen by user
<p>Luuuzik...</p> <p>Od kilku dni mam wrażenie, że coś ciągnie mnie w to miejsce, na co Jurek: "Twoje wrażenia mnie tyle obchodzą, co serenady futerkowych krokodyli na plantacji budyniu w Nikaragui." Taki był. :)</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Gdynia</p> <p>Właśnie wróciłam z Gdyni, pamiętać można wszędzie, ale tam wspomnienia były bardziej żywe i kolorowe. Lila</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dwa lata</p> <p>Wczoraj minęły dwa lata. Wczoraj...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć</p> <p>Pamięć o nas to nasze jedyne drugie życie. Innego nie ma. I choć tak jak w pierwszym, towarzystwo nie zawsze bywa w nim najlepsze, to jednak żyjesz w nim.<br />I żyj jak najdłużej.</p>


13yrs

Image chosen by user

placownik z Racjonalisty


13yrs

Image chosen by user
<p>bez patosu</p> <p>Powspominałem i zajrzałem</p>


13yrs

Image chosen by user

Lila


13yrs

Image chosen by user

Osnowa


13yrs

Image chosen by user

Dla Kocura.


13yrs

Image chosen by user

Lila


13yrs

End of content

No more pages to load