Wszystkim
This was published in the following publications on 22.07.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 22.07.2011:
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w tak bolesnej dla mnie chwili dzielili ze mną smutek i żal,
okazali wiele serca, ofiarowali przyjacielską pomoc
oraz wzięli liczny udział w mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku żegnając moją Mamę
śp. Krystynę Kędzierską
a w szczególności Księdzu Waldemarowi Indyckiemu z parafii
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny,
Rodzinie, Znajomym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom oraz Wszystkim pozostałym uczestnikom za modlitwę, liczne wieńce i kwiaty
wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowanie składa
Syn i Rodzina.
Osobne podziękowanie dla Zakładu Usług Pogrzebowych „ Dylewscy”.
End of content
No more pages to load