Nie umier
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
"Nie umiera ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2011 r. zmarła nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Kuzynka i Ciocia
ś.p. STEFANIA PAWLAK
z domu Kozińska lat 85
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 21 lutego 2011 r. o godz. 11.00 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Okólna na Podgórzu. Wyprowadzenie o godz. 12.00 do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. (Stawki), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Różaniec zostanie odmówiony w niedzielę 20.02.2011r. o godz. 17.00 w Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Okólna na Podgórzu.
Pogrążeni w smutku
Dzieci, Wnuki i Prawnuk
Autokar zostanie podstawiony przy Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Okólna.
End of content
No more pages to load