Serdecznie
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
Serdecznie zapraszamy
na Mszę Świętą, która będzie sprawowana w kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie w Toruniu w niedzielę, 20 lutego 2011 roku o godz. 10.00 w intencji wszystkich, których Zakład Pogrzebowy "SOTOR" odprowadził na miejsce wiecznego spoczynku oraz w intencji ich rodzin
Z poważaniem
Właściciele oraz Pracownicy
Zakładu Pogrzebowego "SOTOR"
End of content
No more pages to load