Serdecznie
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.02.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Taty, Dziadka, Syna, Brata, Szwagra i Wujka
śp. EDWARDA WIŚNIEWSKIEGO
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load