Serdecznie
This was published in the following publications on 26.09.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.09.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Żony, naszej Mamy, Córki, Teściowej i Babci
ś.p. EWY PURCELEWSKIEJ
Ks. Proboszczowi z parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Świerczynkach, Ks. Romanowi, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za profesjonalną i godną obsługę pogrzebu
Mąż z Rodziną
End of content
No more pages to load