Czegoś mi
This was published in the following publications on 15.06.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.06.2011:
Express Bydgoski
Czegoś mi brak, czegoś pięknego
Dotyku, uśmiechu Twego
Oczu kochanych dźwięku Twych słów
Brak mi wszystkiego...
Jak teraz żyć?
Kiedy tak bardzo z Tobą chcę być!
Z sercem pełnym bólu i smutku
zawiadamiamy, że dnia 12.06.2011 r. zakończył swoje pracowite życie mój najdroższy Mąż, nasz najukochańszy Tatuś, Teść, Dziadek i Pradziadek
śp.
ANTONI BEJGER
lat 77
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 16.06.2011 r. o godz. 12.45 w kaplicy na cmentarzu parafii NSPJ - Ludwikowo
Pogrążone w smutku Żona i Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load