Żyłaś dla
This was published in the following publications on 17.03.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.03.2011:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 15 marca 2011 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. STEFANIA WINIECKA
lat 80
Pogrzeb odbędzie się w piątek 18 marca br.
o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy
ul. Kossaka w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone
Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load