Serdecznie
This was published in the following publications on 18.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.01.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Taty, Teścia i Dziadka
sp. EDWARDA WAWRZYNIAKA
Księdzu, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z 6 sog, ZS nr 2, Zakładu pracy "Apator", Firmie "Sotor" za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
ŻONA z DZIEĆMI i RODZINĄ
End of content
No more pages to load