Dwa lata t
This was published in the following publications on 20.08.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.08.2011:
Nowosci
Dwa lata temu przeszła do Domu Ojca
ś.p.
ŻANETA BŁASZCZYK - KĘPIŃSKA
W drugą rocznicę Jej Przejścia, w niedzielę, 21 sierpnia 2011 roku o godzinie 17.00 zostanie odprawiona w Jej intencji msza święta w kościele Ojców Jezuitów przy Rynku Staromiejskim w Toruniu.
Mąż i Syn
End of content
No more pages to load