Odeszłaś
This was published in the following publications on 29.04.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.04.2010:
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 kwietnia 2010 roku zmarła tragicznie nasza kochana Mama, Córka, Siostra, Ciocia, Szwagierka i Bratowa
ś.p. Elżebieta Renata
Zielaskiewicz
lat 51
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 30 kwietnia 2010 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Jakuba Apostoła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od ul. Pułaskiego).
Pogrążone w smutku
Dzieci z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła
End of content
No more pages to load