Kto znał
This was published in the following publications on 05.03.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.03.2010:
Nowosci
"Kto znał- wspomni,
Kto kochał- nie zapomni"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 marca 2010 r. Zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie Opatrzona Sakramentami Św. nasza kochana Siostra, Ciocia, Siostrzenica, Bratanica, Szwagierka
Śp. Barbara Linda
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 6 marca 2010 r. o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do górnego kościoła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przy kościele po mszy św.
End of content
No more pages to load