Pamięć je
This was published in the following publications on 23.09.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 23.09.2011:
Express Bydgoski
"Pamięć jest wdzięcznością serca..."
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, za okazane serce, życzliwość i współczucie, uczestnictwo we mszy św., komunii św., w ceremonii pogrzebowej oraz odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku naszego kochanego Męża i Tatusia
śp.
JÓZEFA OLSZEWSKIEGO
ks. Januszowi Tomczakowi proboszczowi parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty, Organiście, Delegacji z pocztem sztandarowym Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej Śmierci, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Koleżankom i Kolegom oraz Wszystkim licznie zgromadzonym za okazaną Zmarłemu pamięć, wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, słowa otuchy i kondolencje z głębi serca płynące podziękowania składają
Żona z Synem
Osobne podziękowanie kierujemy do Zakładu Pogrzebowego Nero-Falkowski za godne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej.
End of content
No more pages to load