Nie było
This was published in the following publications on 27.07.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 27.07.2010:
Express Bydgoski
"Nie było nam dane ostatnie chwile życia z Tobą być, lecz w naszych sercach pozostaniesz na zawsze"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dn. 23.07.2010 odeszła od nas nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
ELŻBIETA SKALAK
z domu Amrugiewicz
lat 93
Msza św. żałobna odbędzie się dn. 27.07.2010 o godz. 10.30 w kościele Św. Antoniego w Bydgoszczy, po czym nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążona Córka Ala z Mężem i Rodziną
End of content
No more pages to load