Z głębokim
This was published in the following publications on 16.02.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.02.2011:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 lutego 2011 r. zmarła nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Siostra
Ś.p. Helena Górlicka
lat 71
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 17 lutego 2011 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy Kościoła p.w. Św. M.M. Kolbego do Kościoła p.w. Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej (O.O. Paulinów), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar będzie podstawiony przy Kaplicy.
End of content
No more pages to load