Serdecznie
This was published in the following publications on 07.05.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.05.2012:
Nowosci
Serdecznie Dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Taty, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra, Kuzyna i Wujka
Śp. Janusza Błaszaka
Księdzu z par. p.w. Św. M.M.Kolbe, Personelowi Hospicjum "Światło", dr Sawryckiemu za opiekę na Oddziale Chemioterapii, wszystkim Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Alpa" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
Rodzina
End of content
No more pages to load