Żyłaś dla
This was published in the following publications on 26.07.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.07.2010:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 23.07.2010 r. zmarła nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Elżbieta Skalak
z domu Amrugiewicz
lat 93
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 27.07.2010 r. (wtorek) o godz. 10.30 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej (Czyżkówko) w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load