Śpieszmy
This was published in the following publications on 17.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.01.2011:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 stycznia 2011 roku zmarła po chorobie nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp.
Emilia Pawlikowska
z domu Wędzicha
lat 83
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 18 stycznia 2011 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kaplicy Św. Antoniego na Wrzosach.
End of content
No more pages to load