Z głębokim
This was published in the following publications on 15.03.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.03.2011:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy
śp.
WŁADYSŁAWA WRÓBLEWSKIEGO
byłego długoletniego zasłużonego Prezesa R.O.D. im. gen. Wł. Sikorskiego w Bydgoszczy.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 16.03.2011 r. o godz. 12.30 w kaplicy na cmentarzu parafialnym św. Trójcy (Jary).
Pogrzeb po mszy św. Wyrazy głębokiego i szczerego współczucia Żonie w imieniu działkowców składa Zarząd i współpracownicy
End of content
No more pages to load