Zgasłaś n

This was published in the following publications on 14.01.2011:
Express Bydgoski

„Zgasłaś nam jak świecy płomyk - bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna, samotna w tej ostatniej drodze. I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.”

Kochana Pani Profesor,
Jeszcze wczoraj siedzieliśmy razem, rozmawiając i snując plany przyszłych spotkań...
Jeszcze wczoraj dzwoniliśmy do Pani dzieląc się swoimi troskami i radościami...
Jeszcze wczoraj słyszeliśmy słowa pociechy i wsparcia w trudnych dla nas momentach...

Dziś już nie usłyszymy, że jest Pani z nas dumna.

Za wcześnie, Pani Ewo, za wcześnie odeszłaś. Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż będziesz przy nas - Twoją miłością, troską, oddaniem i wrażliwością.
Byłaś dla nas wspaniałym Człowiekiem, ukochanym Przyjacielem i Nauczycielem, niedoścignionym wzorem prawości, dobroci i mądrości.
Naszej kochanej Wychowawczyni,
Pani Profesor EWIE SYTNIEWSKIEJ
Pogrążeni w smutku wychowankowie VII LO w Bydgoszczy
(rocznik 1986, klasa IV d)

PS.
Na 20-lecie matury napisała nam Pani w kronice
„... do zobaczenia w następnym leciu.”
Do zobaczenia w następnym życiu Pani Profesor...

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load