Serdeczne
This was published in the following publications on 23.12.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 23.12.2011:
Express Bydgoski
Serdeczne podziękowanie
Lekarzom Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii im. prof. Fr. Łukaszczyka w Bydgoszczy
Koordynatorowi dr. hab. med. Łukaszowi Wicherkowi prof. UMK,
Pani doktor Urszuli Gręźlikowskiej
za skuteczne leczenie i za okazanie wiele serca i życzliwości w chorobie.
Osobne podziękowanie całemu Personelowi Medycznemu za troskliwą opiekę i wspieranie w trudnych chwilach
składa
wdzięczna pacjentka
Alicja Nowacka z Bydgoszczy
End of content
No more pages to load