Serdecznie
This was published in the following publications on 30.08.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 30.08.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszego kochanego Dziadziusia, Pradziadziusia i Wujka
śp.
Jana Szczepaniaka
Księdzu z parafii p.w. Św. Michała Archanioła,
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacji z Toruńskich Wodociągów za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
WNUCZKI, PRAWNUKI Z RODZINAMI
End of content
No more pages to load