Nie umier
This was published in the following publications on 22.10.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.10.2010:
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 października 2010 roku zmarł mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Dziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Franciszek Bielik
lat 79
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 23 października 2010 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła Garnizonowego (p.w. Św. Katarzyny), gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 10.15 przy ul. Gagarina 168.
End of content
No more pages to load