Z głębokim
This was published in the following publications on 04.12.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.12.2009:
Nowosci
Z głębokim żalem żegnamy naszą kochaną Przyjaciółkę
Ś.p.
ANICETĘ GIECEWICZ
"Odeszłaś, trudno
tak się stać musiało.
Zgasłaś niby słońce
na błękitnym niebie.
Niestety, zbyt wcześnie
jednak to się stało.
I nie ma
wśród nas
głosu Twego
i Ciebie..."
Nic nie jest w stanie wyrazić naszego bólu,
na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Wszystkim, których strata Anicety dotknęła, zwłaszcza
Jej Rodzinie
składamy
serdeczne wyrazy współczucia
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy
z firmy KARO-BHZ
End of content
No more pages to load