Panie mój
This was published in the following publications on 20.11.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.11.2010:
Express Bydgoski
„Panie, mój Boże, za dnia wołam, nocą się żalę przed tobą, niech dojdzie do ciebie moja modlitwa, nakłoń swego ucha na moje wołania ...”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 19.11.2010 r. odszedł do Pana nasz kochany Tata, Teść, Dziadek, Brat , Szwagier i Wujek
śp. Stanisław Walenciak lat 72
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 22.11.2010 o godz. 11.30
w kościele Przemienienia Pańskiego - Opławiec.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.00 wyprowadzeniem trumny z kaplicy przy kościele w Osielsku.
W smutku pogrążona Rodzina.
End of content
No more pages to load