Serdecznie
This was published in the following publications on 26.04.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.04.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, Teścia i Dziadka
śp. TADEUSZA LESKIEGO
Proboszczowi z parafii p.w. NMP ks. Nowakowskiemu, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
ŻONA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load