Serdecznie
This was published in the following publications on 14.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.01.2011:
Nowosci
Serdecznie zapraszamy
na Mszę Świętą, która będzie sprawowana w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Św. Faustyny w Toruniu w niedzielę, 16 stycznia 2011 roku o godz. 11.00 w intencji wszystkich, których Zakład Pogrzebowy "SOTOR" odprowadził na miejsce wiecznego spoczynku oraz w intencji ich rodzin
Z poważaniem
Właściciele oraz Pracownicy
Zakładu Pogrzebowego "SOTOR
End of content
No more pages to load