Złote ser
This was published in the following publications on 21.12.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 21.12.2011:
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, od życia wiele nie chciałaś ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak mocno nas kochałaś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 grudnia 2011 zasnęła w Bogu Nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. EMILIA PILARCZYK
z domu Paterka
lat 85
Ceremonie pogrzebowe rozpoczną się mszą św. poprzedzoną różańcem, w kaplicy na cmentarzu parafialnym Wincentego a' Paulo (Bielawki) w środę 21 grudnia 2011 o godzinie 10.00
Pogrzeb bezpośrednio po mszy świętej.
Córka z Mężem, Synowie z Żonami, Wnuki, Wnuczki i Prawnuczki.
End of content
No more pages to load