Odszedłeś
This was published in the following publications on 13.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.01.2011:
Nowosci
Odszedłeś za wcześnie słońce zgasło, choć dzień był jeszcze
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w 9.I.2011 r. zmarł nagle mój kochany Syn, Tatuś, Kuzyn, Siostrzeniec, Bratanek i Wujek
ś.p. LESZEK ADAMCZEWSKI
lat 41
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 15.I.2011 r. o godz. 11.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 12.00 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load