DZIĘKUJĘ z
This was published in the following publications on 03.02.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.02.2010:
Nowosci
DZIĘKUJĘ
z głębi serca
moim wspaniałym Sąsiadom Jadzi i Jackowi Bieleckim oraz Maryli Domańskiej za dobre, ogromne serce, za wsparcie duchowe, za troskę i pomoc w trudnych chwilach, za poświęcony czas i bycie z nami do ostatnich chwil życia mojego męża
śp. JERZEGO KAMIŃSKIEGO
Jacku, dziękuję za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej z oprawą wojskową oraz za wszystko, co z Jadzią dla nas zrobiliście. Marylko, Tobie dziękuję za to, że byłaś z nami na co dzień, za łzy i za to, że jesteś.
Danuta Kamińska
End of content
No more pages to load