Śpieszmy
This was published in the following publications on 10.02.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.02.2011:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w poniedziałek 7 lutego 2011 r. odeszła do Pana moja kochana Mama, nasza kochana Siostra, Kuzynka, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp. MARIA GRZELAK
z domu Zomkowska, lat 90
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 11 lutego 2011 r. w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu (Rubinkowo I). O godz. 13.15 będzie wprowadzenie i wystawienie ciała Zmarłej, po czym zostanie odmówiony różaniec i nastąpi pożegnanie. Po nim będzie sprawowana msza św. żałobna.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym Nr 2 (naprzeciwko Spomaszu).
Autokar zostanie podstawiony po mszy św przy kościele na Rubinkowie I.
Pogrążona w smutku
CÓRKA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load