Gdyby mił
This was published in the following publications on 22.09.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.09.2010:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać,
Byłabyś jeszcze z nami."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 września 2010 r. zmarła po chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi, nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa i Ciocia
Ś.p. Lidia Sojka
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 23 września 2010 r. o godz. 10.15 pożegnaniem w kaplicy Kościoła p.w. Chrystusa Króla.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie o godz. 11.00.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Autokar będzie podstawiony przy Kościele. Pogrążone w smutku
Dzieci z Rodzinami
End of content
No more pages to load