Ja nie um
This was published in the following publications on 13.01.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.01.2011:
Express Bydgoski
„Ja nie umieram
Ja tylko zasypiam
Gdy oczy otwieram
Jezusa spotykam „
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 11.01.2011 r. zasnęła w Bogu nasza ukochana Córeczka i Wnuczka
śp. Agnieszka Kuras lat 11
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.01.2011 r. o godz. 8.30 w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny przy ul. Glinki.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni Rodzice i Babcie
End of content
No more pages to load