Z głębokim
This was published in the following publications on 21.12.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 21.12.2011:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
19 grudnia 2011 r. zmarła nasza kochana
Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Maria Przybylska
z domu Grzegorek
lat 81
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 22.12.2011 r. (czwartek) o godz. 10.30 w kościele Garnizonowym przy ul. Bernardyńskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o
godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy
ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone
Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load