Jadwiga Banaszak
This was published in the following publications on 05.09.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.09.2012:
Nowosci
"Zamknęły się kochane oczy, Spoczęły pracowite ręce, Przestało bić najdroższe serce"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 września 2012 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Babcia, Prababcia i Teściowa
śp. Jadwiga Banaszak
z domu Kowalska
lat 90
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 7 września 2012 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego ( od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
End of content
No more pages to load