Gdyby mił
This was published in the following publications on 20.10.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.10.2010:
Express Bydgoski
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 15.10.2010 r. odeszła od nas nasza kochana Córka, Mama, Siostra, Teściowa, Babcia, Szwagierka i Ciocia
śp. Gabriela Bejna - Szczepaniak lat 56
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 22.10.2010 r. o godz. 12.00 w kościele Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load