Jerzego Golusa
This was published in the following publications on 17.07.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 17.07.2009:
Głos Wielkopolski
Przystąpię do ołtarza Bożego. Do Boga, który uwesela młodość moją. Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela, zmarłego w dniu 15 lipca 2009 r. ś + p Jerzego Golusa byłego ministranta parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego – Jeżyce Przyjaciele Bolech i Janusz z rodzinami Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 20 lipca br. o godzinie 13.00 na cmentarzu przy ul. Nowina, a msza św. pogrzebowa tego samego dnia o godzinie 8.30 w kościele parafialnym na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej.
End of content
No more pages to load