Gdyby mił
This was published in the following publications on 23.02.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.02.2012:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami "
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 lutego 2012 roku zasnął w Bogu, opatrzony Sakramentami Świętymi
mój ukochany Mąż, nasz Tata, Teść, Brat, Dziadek, Pradziadek, Szwagier i Wujek
śp.
Edmund Koliński
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 25 lutego 2012 roku o godz. 11.15
pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła
przy ul. Rybaki. O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego
( od ul. Sportowej ).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
End of content
No more pages to load