Serdecznie
This was published in the following publications on 07.04.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.04.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej najukochańszej Żony, Mamusi, naszej kochanej Córki, Siostry, Kuzynki, Szwagierki, Synowej i Cioci
śp. AGNIESZKI PRUSAK
z domu Maciejewskiej
Księżom z parafii p.w. Św. Mateusza w Murzynnie i Św. Mikołaja w Gniewkowie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
MĄŻ z RODZINĄ
End of content
No more pages to load