Zgasłeś n
This was published in the following publications on 14.12.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.12.2012:
Express Bydgoski
"Zgasłeś nam jak świecy płomyk...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałeś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 12.12.2012 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Stanisław Adamczak
lat 80
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.12.2012 r. o godz. 14.00 w kościele św. Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo (od bramy przy ul. Rynkowskiej).
W smutku pogrążona Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load