Żyłam bo
This was published in the following publications on 21.05.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 21.05.2010:
Express Bydgoski
„Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś”
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 19.05.2010 r odeszła moja kochana Córka
śp. Wanda Iwona Żubka lat 50
Z domu Pufelska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 22.05.2010 r o godz. 9.00 w kościele Św. Wincentego a' Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Mama i Rodzina
End of content
No more pages to load